Sme niečo ako supermarket pre školy a škôlky

V predaji školám a škôlkam sa pohybujeme už od roku 1997. Za tento čas sme postupne dospeli do štádia, kedy sme schopní dodať všetko, čo vaša škola alebo škôlka potrebuje. Či už sa jedná o školské potreby pre žiakov, učebné pomôcky, nábytok do učební (klasický aj špeciálny), materiál na prestavbu učební, upratovacie a kancelárske potreby ako aj kancelárske vybavenie a techniku. Jednoducho neexistuje produkt, ktorý by ste potrebovali a my by sme ho nevedeli dodať. Veľkou výhodou sú aj dlhoročné skúsenosti našich obchodných reprezentantov. Mnohí z nich sú bývalí učitelia vďaka čomu majú široký prehľad v obore. Presvedčte sa sami.

Vyrábame školský nábytok

Firma Daffer školský nábytok pre školy nielen dodáva, ale aj navrhuje a vyrába. To znamená, že nábytok pre svoju školu nakupujete priamo od výrobcu v tej najlepšej cene a kvalite. Pri navrhovaní nových výrobkov reagujeme na vaše podnety a tak vzniká skutočne prepracovaný a praktický školský nábytok. Príkladom je séria nábytku ESO z dielne Daffer. Ide o kvalitné certifikované slovenské výrobky vhodné pre menšie ako i väčšie deti, lebo rastie s nimi. Ďalším obľúbeným produktom je skrinka na nabíjanie a bezpečné uloženie tabletov, ktorá bola našou okamžitou reakciou na potreby zákazníkov.

Služby na mieru

Aktívne počúvame vaše názory, reagujeme na vaše požiadavky a na základe zistených informácií pre vás pripravujeme komplexné riešenia, napr. balíčky školských potrieb, návrhy zariadenia učební, dodávku učebných pomôcok a rôzne technické riešenia. Častokrát dokonca pomáhame školám s vypracovaním rôznych projektov. Všetko s vami dôkladne konzultujeme a na základe dlhoročných skúseností vám adekvátne poradíme.