Info linka

Sme Vám k dispozícii:
Po - Pia od 7:00 do 15:30

Telefón: +421 46 519 87 11
Email: daffer@daffer.sk

Sídlo spoločnosti

Daffer spol. s r.o.
Včelárska 1
P.O.Box 184
971 01 Prievidza

Zobraziť na mape

Fakturačné údaje

IČO: 36 320 439
IČ DPH: SK2021592518
DIČ: 2021592518

Register: Okresný súd Trenčín
Vložka číslo: 12881/R

Obchodní zástupcovia

Cmarko

PaedDr. Ján Cmarko

obchodný zástupca
cmarko@daffer.sk
046 – 519 87 40
+421 907 358 802

Cicmanec

Juraj Čičmanec

obchodný zástupca
cicmanec@daffer.sk
046 – 519 87 61
+421 903 284 775

Kissova

PaedDr. Zuzana Kissová

obchodný zástupca
kissova@daffer.sk
046 – 519 87 60
+421 911 191 133

Krajcovicova

Dana Krajčovičová

obchodný zástupca
krajcovicova@daffer.sk
046 – 519 87 38
+421 907 738 369

Pospisil

Mgr. Roman Pospíšil

obchodný zástupca
rpromanpospisil@gmail.com
+421 903 902 161

Krskova

Zuzana Kršková

obchodný zástupca
krskova@daffer.sk
046 – 519 87 43
+421 908 784 270

Manažéri, asistenti, …

Jokelova

Mgr. Martina Jokeľová

projektový manažér
jokelova@daffer.sk
046 – 519 87 63

Satarova

Ing. Katarína Šatarová

projektový manažér
satarova@daffer.sk
046 – 519 87 49
+421 903 284 701

Batova

Eva Baťová

asistentka pre komplexné vybavenie škôl
batova@daffer.sk
046 – 519 87 19
+421 948 284 008

Krajcovic_Jan

Mgr. Ján Krajčovič

asistent pre komplexné vybavenie škôl
jan.krajcovic@daffer.sk
046 – 519 87 62
+421 907 597 080

Mikuskova

Zlatica Mikušková

asistentka pre predaj školských potrieb
mikuskova@daffer.sk
046 – 519 87 46
+421 948 284 008

Mgr. Katarína Mendelová

Mgr. Katarína Mendelová

asistentka pre predaj školských potrieb
mendelova@daffer.sk
046 – 519 87 45
+421 948 284 008

Zdenka Mečiarová

Zdenka Mečiarová

asistentka pre predaj školských potrieb
meciarova@daffer.sk
046 – 519 87 41
+421 948 284 008