Info linka

Sme Vám k dispozícii:
Po - Pia od 7:00 do 15:30

telefón: +421 46 519 87 11
fax: +421 46 519 87 77
email: daffer@daffer.sk

Sídlo spoločnosti

Daffer spol. s r.o.
Včelárska 1
P.O.Box 184
971 01 Prievidza

Zobraziť na mape

Fakturačné údaje

IČO: 36 320 439
IČ DPH: SK2021592518
DIČ: 2021592518

Register: Okresný súd Trenčín
Vložka číslo: 12881/R

Obchodní reprezentanti

Cmarko

PaedDr. Ján Cmarko

obchodný reprezentant
cmarko@daffer.sk
046 – 519 87 40
+421 907 358 802

Cicmanec

Juraj Čičmanec

obchodný reprezentant
cicmanec@daffer.sk
046 – 519 87 61
+421 903 284 775

Kissova

PaedDr. Zuzana Kissová

obchodný reprezentant
kissova@daffer.sk
046 – 519 87 60
+421 911 191 133

Krajcovicova

Dana Krajčovičová

obchodný reprezentant
krajcovicova@daffer.sk
046 – 519 87 38
+421 907 738 369

Krajcovic_Jan

Mgr. Ján Krajčovič

obchodný reprezentant
jan.krajcovic@daffer.sk
046 – 519 87 62
+421 907 597 080

Krskova

Zuzana Kršková

obchodný reprezentant
krskova@daffer.sk
046 – 519 87 43
+421 908 784 270

Pospisil

Mgr. Roman Pospíšil

obchodný reprezentant
rpromanpospisil@gmail.com
+421 903 902 161

Potoma

Mgr. Michal Potoma

obchodný reprezentant
daffer.potoma@gmail.com
+421 907 518 542

Manažéri, asistenti, …

Jokelova

Mgr. Martina Jokeľová

projektový manažér
jokelova@daffer.sk
046 – 519 87 63

Satarova

Ing. Katarína Šatarová

projektový manažér
satarova@daffer.sk
046 – 519 87 49
+421 903 284 701

Batova

Eva Baťová

asistentka pre komplexné vybavenie škôl
batova@daffer.sk
046 – 519 87 19
+421 948 284 008

Hanzelova

Stanislava Hanzelová

asistentka pre predaj školských potrieb
hanzelova@daffer.sk
046 – 519 87 41
+421 948 284 008

Mikuskova

Zlatica Mikušková

asistentka pre predaj školských potrieb
mikuskova@daffer.sk
046 – 519 87 46
+421 948 284 008