Školy a škôlky

obr_kal_18

Kalendáre a diáre na rok 2018

11. septembra 2017
Hľadáte nástenné, stolové a plánovacie kalendáre? Našu kompletnú ponuku kalendárov a diárov na rok 2018 nájdete tu ....

Daffer magazín jar 2017

5. Apríla 2017
Milí riaditelia, ak vaša škola patrí medzi tie, ktoré plánujú zariadiť svoje učebne funkčným nábytkom a kvalitnými učebnými pomôckami, prelistujte si náš Magazín jar 2017. Možno práve tu získate inšpiráciu ako na to.
foto zo škôl

Vyhodnotenie sútaže so školskými potrebami

16. marca 2017
Spomedzi všetkých zúčastnených sme vyžrebovali 4 výhercov našej súťaže so školskými potrebami Daffer. Ceny sme doručili do škôl a pani učiteľky odovzdali ceny štastným výhercom. Pozrite si zoznam výhercov. Nezabudnite, že tento rok sútažíme opäť.
eu

Nová výzva na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ

26. januára 2017
V decembri 2016 bola vyhlásená VÝZVA na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ. Výzva sa týka zriadenia alebo vybavenia jazykových, technických, IKT, fyzikálnych a chemicko-biologických učební a knižníc. Riaditelia, vzniká tak pre vás veľká príležitosť a šanca posunúť vaše školy do novej, modernejšej...

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Svoju prácu robíme najlepšie ako vieme, preto sme hrdí a vďační za každé milé slovo, pochvalu či námet na zlepšenie.

Firma Daffer s.r.o. Prievidza nám už viac rokov dodáva školský nábytok. Objednávali sme aj nábytok, ktorý je zhotovený na mieru a vždy bol dodaný podľa našich predstáv. Školské lavice a stoličky zn. ESO majú pevnú konštrukciu a sú farebne stále.
Mgr. Anna JozefíkováŠZŠ Čierny Balog
Profesionalita v prístupe, návrhu i realizácii odbornej učebne, korektný prístup a promptné dotiahnutie realizácie v prípade pripomienok. Ďakujeme.
Mgr. Alena OlšovskáZŠ s MŠ Borský Sv. Jur
S firmou Daffer máme ako škola dlhodobejšiu spoluprácu. Pri záujme o odber pomôcok a školského nábytku, nám pomáha s nadšením, ochotou a odbornou radou hlavne pani Zuzana Kršková. Ceníme si najmä záujem o skvalitňovanie informovanosti a tým aj ochotu v čo najkratšom čase vybaviť naše požiadavky.
Mgr. Iveta JakubováZŠ Mierové námestie, Handlová
Od firmy Daffer sme odobrali už niekoľko sád ESO nábytku. Kvalita spĺňa naše potreby, konštrukcia je pevná, v rôznych farbách, ktoré sa dajú kombinovať podľa potreby. Vyskúšali sme aj iných dodávateľov (lacnejších), ale kvalita bola nevyhovujúca. Firma Daffer je veľmi spoľahlivá a komunikácia so zástupcami vynikajúca.
Ing. Ľubica DronzekováZŠ s MŠ J. D. Matejovie, Liptovský Hrádok