Aktuality – Firmy a organizácie

E-shop z technických príčin nedostupný

16. októbra 2017
Vážený zákazník, náš e-shop s kancelárskymi potrebami http://eshop.daffer.sk/ je z technických príčin nedostupný. Nakoľko sa neustále snažíme skvalitňovať naše služby pracuje sa na novom e-shope, ktorý bude pre vás funkčnejší a prehľadnejší. Veríme, že vám týmto krokom nespôsobíme komplikácie vo vybavovaní objednávok. Naši obchodní zástupcovia sú vám plne k dispozícii a radi vám pomôžu s každou vašou objednávkou. Váš Daffer spol. s r.o.

Čajová sada k papieru

7. decembra 2015
Pre vianočné chvíle plné pohody máme pre Vás pripravený darček. Pri zakúpení papiera značky Sirius Office A4 80g (25 balíkov) alebo papier High Standard A4 80g (40 balíkov) vám k nemu pribalíme čajovú sadu s hrnčekom. Neváhajte, akcia potrvá iba do vypredania zásob.

Rozdávame termosky k nákupu papiera

10. júna 2015

Nepremeškajte jedinečnú šancu získať túto krásnu termosku ZDARMA! Stačí ak u nás nakúpite papier značky Sirius Office (30 balíkov) a my vám k nemu pribalíme termosku Esprit 0,45l. Neváhajte, akcia potrvá iba do vypredania zásob.…

Nový papier Sirius Office teraz s darčekom!

27. decembra 2014

Vzhľadom k tomu, že populárny kancelársky papier IBM AllDay už nie je v našej ponuke, pripravili sme si pre vás náhradný produkt – papier Sirius Office. Papier IBM AllDay ukončil svoju výrobu a nebude viac dostupný na našom trhu. My sme pre vás pripravili alternatívu, ktorá spĺňa vaše požiadavky na kvalitu aj cenu. Teraz máte možnosť tento nový papier vyskúšať v špeciálnej akcii a ak nakúpite 6 kartónov (30 balíkov) papiera Sirius Office, pribalíme vám kávu Nescafé Gold Original 200g. Tak neváhajte a objednávajte, počet darčekov je obmedzený!…

Získajte teraz kanvicu na čaj + 2 balíky čaju ZDARMA!

27. októbra 2014

Pripravili sme si akciu, ktorá vás v tieto jesenné dni zahreje! Len teraz máte možnosť získať kanvicu na čaj Tescoma a k nej dva balíky čaju Lipton. Stačí, ak si vytvoríte zásoby papiera XP4 High Standard v objeme 100 balíkov a tento darček je váš. Neváhajte, ponuka je limitovaná a kanvice sa rýchlo míňajú.…

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Svoju prácu robíme najlepšie ako vieme, preto sme hrdí a vďační za každé milé slovo, pochvalu či námet na zlepšenie.

S dodávateľom kancelárskych potrieb DAFFER, spol s r.o. mám osobnú a dlhoročnú skúsenosť. Vyjadrujem spokojnosť vo všetkých smeroch t.j.:komunikácia, promptnosť, flexibilita, široká škála tovaru a služieb, vzájomná dohoda v smere DT, fakturácii, perfektne zabehnutý systém.Veľmi dobrá spolupráca, odporúčam.
Ing. Soňa KošťálováRegal Beloit Slovakia, s.r.o.
S touto firmou sme veľmi spokojní, čo sa týka tovaru, služieb a ochotných zamestnancov, ktorí nám vždy poradili pri výbere.
Bc. Stoláriková MartinaLKW Komponenten
Ešte som Vám nestihla ani poďakovať za vybavenie objednávky k našej spokojnosti. Šofér bol milý a ochotný, veľká vďaka. Ešte raz ďakujem.
Gabriela GriglákováEkoprofit